.

Srpen 2010

Bouřka, ale né ledajaká :P

31. srpna 2010 v 9:08 | Darnie |  Téma týdne
02
Není bouřka jako "bouřka". Nechci Vám tu dneska psát o bouřce, která s sebou nese jenom déšť, blesky a hromy, ale o úplně jiné bouřce! Té vztahové.
Jistě mi všichni rozumíte, občas i sebevíc zamilovaný pár zažije pravou nefalšovanou "bouřku" nesoucí s se bou řev, pláč a pár dní mlčení... Je to podivuhodné, ale těmito "bouřkami" se podle mého názru hodně vztahy tmelí :) A proč?? Jelikož i po sebevětší "bouřce" , pokud se ti dva nerozejdou, přichází vždy vyjasnění a usmíření, a přeci ono usmíření je to nejlepší na těchto "bouřkách", že ???
Darnie

Už zítra :-p

31. srpna 2010 v 9:02 | Darnie |  Zážitky
02

Tak je to tady... Prázdniny utekly jako voda, a dnešek je tím úplně nejposlednějším dnem prázdnin. Dneska se většinou žáčkové a studenti připravují spíše už jen psychicky na zítřejší osmou hodinu. Samozřejmě, že i já :) Mám to trochu stížené tím, že se už dneska musím učit, protože v pátek už píšeme písemku z veřejné správy... Takže paráda :)  :)  Jinak mi nezbývá, než jen popřát Vám všem mnoho úspěchů a samí dobrý známky :)

Darnie

Pendulum Tarantula

26. srpna 2010 v 14:15 | Darnie |  Videjka
Sice tenhle styl nijak extra nemusím, ale Pendulum Tarantula, je prostě skvělá :PVytoužený víkend se blíží :)

25. srpna 2010 v 21:24 | Darnie |  Zážitky
gooogle
Jo, jo ... Konečně je středa, ještě přežít zítřek a bude všechno fajné :) Zítra se chystám jenom na návštěvu k doktorovi, ale to bude otázka minutky :) a potom ještě do krámu a pak hurá dom a okolo 15:00 se jede s láskou a jeho rodičema do Hradce na nákupy těch školních pitomostí, které si každoročně kupuje skoro každý z nás :P A teď to nejlepší.. .V sobot se chystám se asi brutálně opít, a protančit snad dva dny.. Mě totiž z toho parketu nedostanou :) Miluju tanec... To je prostě moje, máte taky tanec rádi :P ??? Jinak pak zas mě čeká neděle a v podvečer neděle odjezd dom .. :/  A pak nám to začne, co ? Už se těšim.. :D I když, nevím nevím, diskotéky, kámoši, torchu mi to uteklo, no co trochu... Už se i těšim na další prázdniny, :) zjistila jsem, že diskotéky, to je moje :) a co chystáte na víkend vy?? :) Nějaký plány ???

tak s etu zatím mějte :)
Darnie

co vidím, když vstanu a půjdu před domek

25. srpna 2010 v 14:41 | Darnie |  Obrázky
Díky bohu mám to štěstí, že když výjdu před domek, nevidím silnici, ale jen rozlehlejší louku. Místo zvuku aut, slyším řeku :) Krása ne? Ale nejlepší je, že jsem dnes, když jsem vstala, zahlídla dvě srnky, ale jedna se mi pak někam schovala, mrška.... tak se pokochejte :)

Konečně už uvidím, aneb návštěva u doktora Malinskýho

25. srpna 2010 v 13:24 | Darnie |  Zážitky
05
Ano, ano .. Konečně jsem si zašla k panu doktorovi Malineskému, aby mi změřil má krásná očka... A můžu ho všem vřele doporučit :P Je možná ještě lepší než kdejaká oční klinika.. A  taky se mi hodně líbilo, jak semnou bylo zacházeno! Slečna, která mi pomáhala vybírat brýle, byla strašně moc příjemná, ale také mooc upřímná! Což se málokde vidí. Ona prostě mi řekla "ne slečno, ty se k vam nehodí," a nebo "ano, to je ono"... A taky mě docela překvapilo, že brýle budou už tento pátek hotové :) prostě paráda, no taky aby né, když sem tam nechala 3060 kč :-) Ale co, aspoň konečně budu vidět :)  A  vo vo votom to je :-P

Darnie

Co byste změnili vy ?

24. srpna 2010 v 19:03 | Darnie |  Zajímavosti
05

Kdyby jste měli tu moc tady něco změnit, tak co by to bylo ? U mě by to bylo jednoznačně to, že bych zavedla kompletní změnu v sociálním systému ach, byla by to slast.. :) A co vy :P líbí se vám tady život ?
Nebo chcete nějakou změnu :P

zkuste napsat, jak by jste si to v české republice představovali vy ??

Darnie

Eminem Not Afraid

24. srpna 2010 v 16:57 | Darnie |  Hudba
Docela pohodová písnička :) nemyslíte ?? :)


mamamáánia.... :/

23. srpna 2010 v 21:10 | Darnie |  Zajímavosti
01
Všude se hledá samí talent, jak v Česku tak i na Slovensku. Nebo je tu také Talent Mánia.. Proč to jenom ti lidé dělají ? Nevím, asi tu televizi opravdu vyhodim z okna. Nevím ani proč to tu píšu, stejně to nejspíše nikoho nezajímá, ale jestli to dočetl někdo až jsem tak jsem se chtěla zeptat, co si o tom myslíte vy? O těhlech talent mániích.. beztak to opět vyhraje někdo z "krásným" hlasem, což je nuda.. Asi už Superstár tolik nevynášela, nevím.. Každopádně je to čím dál větší nuda.. Jediný proč tu televiz nevyhodím je, že mi dávají Ulici a dr. House...  No nic, asi jdu vymýšlet články na zítřek.. :-P

Mějte se....

Darnie

Mafia II. pohledem ženy

23. srpna 2010 v 18:33 | Darnie |  Zajímavosti
02

Jak jistě víte 27.8.2010 má vyjít pro někoho ta nejlepší česká hra na světe, a pro někoho jedna z mnoha her, Mafia II. A teď bych pro vás chtěla sepsat článek, jak na hru pohlížím já, jakožto zástupce žen. Mafia II. mě až tolik nenadchla ( usuzuji podle demo verze, myslím že Mafii I. nic nemá. Nejlepší na Mafii jedničce bylo, že se dalo cestovat taxíkem, což mě asi jako jediný na tom bavilo. Mafia II. ale má mnoho předností, což se bude líbit zejména mužskému pokolení, jelikož se dají prohlížet Playboy časopisy. No posuďte sami, že pro nás holky to není moc extra čučet na nahotinky ze 50. let ... :) A velkým mínusem je, že se nevydávají sběratelské edice, což namíchlo mého přítele.. I když Mafii navrhli český vývojáři, tak v Čr se sběratelských edic nedočkáme, zato naši milý sousedé Němci, se ze sběratelské edice budou moc těšit.. Sice to není ještě oficiální,ale bude tomu tak.. :) Takže pokud si chcete stěžovat, tak můžete na různých serverech psát stížnosti, jelikož ale nejsem profík přes hry, tak bohužel moc nevím, kde nějaký pořádný mafiánský server je :) Ale vy ho najdete určite :-P Tak se mějte krásně, já jdu koukat na Ulici, mějte se:-P