.

Září 2010

Poprvé to stojí vždycky za to .. :D

8. září 2010 v 16:53 | Darnie |  Zážitky
Jako první mě napadlo prasácký článek xD . Ale potom mě napadlo, že se dá toho napsat hodně, milostné poprvé, poprvé ve škole, poprvé udělanej bobek na záchodě, poprvé sám v bytě....

Matkou v šestnácti

8. září 2010 v 16:37 | Darnie |  Zajímavosti
¨01
Víte, dneska jsem viděla opravdu zajímavý film. Jmenoval se stejnojmeně jako můj nadpis. Bylo to o holčině, co se bláznivě zamilovala, a následně otěhotněla , ale v ranném věku, v 15. Víte, potom mě napadlo, že by to bylo docela zajímavé mít dítě už v 15.... I když je to kravina, ale nekterý holky i v dnešní době už děti v těhlech letech maj. Je to ale zároveň tak trochu nefér vůči těm malým potvůrkám, jelikož jsou na svět přivedený a jejich budoucnost je velmi, ale opravdu velmi nejistá. Mnoho z těchlech dětí končívají  většinou u adopce, z čehož si vlastně mladistvé matky odnášejí dost psychických problémů. Takže když se to tak nějak shrne, tak ty holky si vlastně docela vytrpí své.... A co si o tomhle myslíte vy? Myslíte si , že dneska by se i 15letá holka mohla sama postarat o dítě? Nebo  by to zvládla pouze s podporou rodičů ??

btw. ten film skončil tak, že se matka rozhodla dát své dítě k otevřené adopci :)

Darnie

První školní den..... o jé

1. září 2010 v 13:20 | Darnie |  Zážitky
02

Takže, dneska, asi jako spousty z nás, opět zasedlo do lavic... Teda, kromě naší třídy... Byla jsem jubilejně první, kdo objevil naší novou třídu, jenomže po otevření nastal error :D Lavice,podlaha nikde nic... Takže jsem šla tam, kde jsme měli kmenovou třídu 3 roky... otevřu dveře a ono nic... nikde nic.. :D Pak jsem se dočetla že 3.S a 4.S se mají přestěhovat do bufetu :D Krásný začátek školního roku... Poté sme se bavili už jenom o věcech školních, a dokonce i o státních maturitách :) Takže na první den to docela šlo, a hurá, už zítra jsem ve škole do 3 :D Super... Mějte se krásně :-P a jak to šlo u vás ve škole ???:)

Darnie

Vstáááávaat !!!!

1. září 2010 v 5:54 | Darnie |  Zážitky
02

Bylo 5:30, když se mé dveře rozlétly a v nich se objevil tatík se slovy "vstáávej honéém, a blikačkou od kola mi posvítil do obličeje.. "vRRR" Ozvalo se mu :-D A on k tomu všemu ještě rozsvítil .. " děléééj škola tě volááá :-D" A odešel .. :D Takže sem dneska 1.9 měla vlastně krásný ráno, ne ? :)) Dneska je ten slavný den, kdy všichni okolo 6-7 vstanou a buď doprovodí prvňáčky do školy a nebo vstanou jen proto, aby si udělali sváču a seděli u pc jako já :) Já, už dneska to mohu říct, vstávám každým třetím rokem o půl 6 abych stihla snad úplně všechno. I když můj autobus mi jede v 7:11 ... Taky vypouštím ven po ánu fretku, aby se aspoň trochu vyběhala :) A co vy? Jak jste dneska prožívali váš den ??? :)

Vaše Darnie