.

Matkou v šestnácti

8. září 2010 v 16:37 | Darnie |  Zajímavosti
¨01
Víte, dneska jsem viděla opravdu zajímavý film. Jmenoval se stejnojmeně jako můj nadpis. Bylo to o holčině, co se bláznivě zamilovala, a následně otěhotněla , ale v ranném věku, v 15. Víte, potom mě napadlo, že by to bylo docela zajímavé mít dítě už v 15.... I když je to kravina, ale nekterý holky i v dnešní době už děti v těhlech letech maj. Je to ale zároveň tak trochu nefér vůči těm malým potvůrkám, jelikož jsou na svět přivedený a jejich budoucnost je velmi, ale opravdu velmi nejistá. Mnoho z těchlech dětí končívají  většinou u adopce, z čehož si vlastně mladistvé matky odnášejí dost psychických problémů. Takže když se to tak nějak shrne, tak ty holky si vlastně docela vytrpí své.... A co si o tomhle myslíte vy? Myslíte si , že dneska by se i 15letá holka mohla sama postarat o dítě? Nebo  by to zvládla pouze s podporou rodičů ??

btw. ten film skončil tak, že se matka rozhodla dát své dítě k otevřené adopci :)

Darnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 28. října 2010 v 12:43 | Reagovat

Jo, ten film jsem asi před půlrokem taky viděla.
Myslím, že v našem státě nemá matka mladší 18 let nejmenší šanci se o dítě sama postarat. Především proto, že právně je sama stále ještě dítětem. Myslím, že ani nemůže dostávat sociální dávky, protože za ní stále ještě mají vyživovací povinnost rodiče, dokonce si ani nemůže najít přivýdělek, protože 99.9% zaměstnavatelů požaduje plnoletost.
V USA je to trochu jiné, mají tam úplně jinak nastavené zákony. Stejně si myslím, že mít dítě v tak mladém věku není dobré ani pro matku, ani pro to dítě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama