.

Co dokáže opravdu nasrat?? ČTĚTE!

1. února 2011 v 17:45 | Darnie |  Ve škole...
Právo, moje nejoblíbenější (až po němčině) hodina, kterou si chci 100% vychutnat. Nesnáším, když do výkladu učitelky někdo kecá.. Přežiju šeptání, ale to co se mi, vlastně celé třídě, stalo, to nemá obdoby.

pl
Všechno to začalo zvoněním na hodinu. Učitelka by se snad rozkrájela pro včasný příchod a opravdu nezklamala. Jakmile cinklo objevila se ve dveřích s učebnicí a zákoníkama. Ovšem dvě spolužačky nebyly ve třídě.. Zatím se to tak nějak přecházelo, až přišla na řadu třídnice s tradiční otázkou " Kdopak nám to dneska chybí". Vyjmenovali sme marody, a potom se jen udivili kde Anna a Elena jsou. (Jména jsou zaměněná). Ovšem hned po našem přemýšlení kde oné dámy jsou se objevily ve dvěřích. Učitelka si je prohlédla a zeptala se " Ale holky, kdepak jsme byly co.." odpověď " V šatně" .. Všem ze třídy, kromě tedy paní učitelky, došlo, že si šly zahulit.
Inu poté začala hodina, konečně. Jenomže netrvalo dlouho a na děvčata dolehla velmi veselá nálada. Tlemily se na celé kolo až naše dokonalá učitelka řekla:
" A věříte, že mne to nebaví? Takže mládeži od § 27 do § 38l mi vypíšete to nejdůležitější co se obchodního rejstříku týká "
Všichni sme si projížděli těch 7 a5,které byli natištěny snad velikostí 2 (popravdě asi 6-7). Byli jsme natolik nasr**ý, ale co, ja to vypisovala dva dny. Ovšem přišel den D, tedy dnes, kdy mělo být právo znovu, s tím, že se to zkontroluje.
Učitelka si prý obešla celou třídu a známkovala obchodní zákoník zvlášť a zápis zvlášť. A potom aby toho nebylo málo psali písemku na dané téma.
Víte co je na tom nejlepší? Oné dámy, před právem odešly domů. Ovšem zítra máme právo 2 hodiny, tak jsem zvědavá, jestli i z tohodle uniknou...
Darnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 F. F. | Web | 1. února 2011 v 18:02 | Reagovat

Pěkné no. Dámy to asi v hlavě nemají pořádně srovnané. A ještě kvůli nim takovej DÚ.

btw : Máš opravdu krásné názory. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama