.

Březen 2011

Když se u nás něco děje

24. března 2011 v 19:24 | Darnie |  Zážitky

Hořííí

Áno, žiju na středně velkém městě a moc se toho u nás neděje a proto se nedivte, že píšu o takové kravině...Jak se z něčiny stane rým ??

23. března 2011 v 6:42 | Darnie |  Ve škole...

Hodina němčiny,


která je většinou pro 90% studentů nudná se včera proměnila do docela fajn hodiny... Moje kamarádka je spíše jedna z těch, kteří němčinu opravdu ale opravdu nemilují...A proto dostala k překladu tuto větu :

" Finden sie, dass man ein Messer schenken kann ? " Po přečtení nastalo velké dilema s překladem..."Kamarádka. " myslíte si, to muži...ne ne...že muž může darovat nůž ?? Všichni sme se smáli.. Né proto, že to špatně přeložila, ale pro to jak to vyznělo.. takovej krásnej rým... Jinak pravý význam věty je " Myslíte si, že se nůž může darovat ?"

A tak to jen na zlepšení nálady..

Vaše D

Trest smrti ? Klidně ..

22. března 2011 v 19:30 | Darnie |  Téma týdne

Trest smrti ?? Souhlas..


a proč vlastně ne... Člověk by měl pykat za to, co udělá. Možná, že se to časem zavede... A co mě k tomu vedlo ? Jenom pomyšlení na to, že by mi někdo zabil dceru... Okamžitě se ve mě vzpouzí mateřskej pud, a to dítě ani nemam. Prostě "oko za oko, zub za zub".... Myslím si, že rozepisovat se je naprosto zbytečné :) Každý na to m svůj názor...

Nejlepší by bylo, kdyby mi například někoho z mé rodiny zabili, abych k němu mohla přijít a bez trestné odpovdnosti ho zabít. To by bylo dle mého úsudku to nejlepší.

* Jaký na to máte názor vy ??? *

Dobré ráno

17. března 2011 v 5:52 | Darnie |  Jen tak.... :)

Zdravím...

Dnes je už konečně čtvrtek a tak se do školy vypravím ještě dvakrát (s dneškem) ... Dneska se musim vypravit do školy ještě o hodinu dřív, a to tam jsme ve škole někde až do tří...Brr....

Proč jsem se rozhlodla napsat?

Včera jsem uveřejnila článek o nalezené Aničce, a přišlo mi líto, že ten článek byl úplně bez povšimnutí.... Aničku blogaři převálcovali nesmyslnými kravinami jako byli pixelky, obrázky, článek o tom že někdo jede pryč.....

No, i kdybych tady napsala cokoliv, stejně se na to nikdo nepodívá :D Takže asi tak...


tak pokud sem někdo omylem zabloudí, tak mu přeji krásné dobré ráno

Darnie

Smutný konec mladého děvčete 2011

16. března 2011 v 17:58 | Darnie + google |  Informace

Anička Janatková


O této dívence jste už určitě mnohokrát slyšeli. Bohužel, dnes jste se mohli dočíst, že tělo devítileté Aničky bylo nalezeno.

Je to opravdu hrozný, co se v naší zemi děje, a pro uctění památky bych chtěla všechny poprosit aby drželi minutu ticha.Rozepisovat se k této ohavné vraždě nechci. Rodině bych chtěla vyjádřit upřímnou soustrast !
Darnie

Pro všechny dospělé mám super shop !

14. března 2011 v 19:40 | Darnie |  Informace

Zdravím všechny dospěláky!


Mám to pro Vás takovou menší reklamu. I když se neblíží Valentýn nebo další nějaký svátek, tak bych Vám chtěla představit jeden takový zvláštní shop.

Jedná se o tak zvané sexy věcičky je to jeden zvláštní shop zaměřený na BDSM (sado maso), ale nejenom na to.. Jsou tam dost luxusní věci na sebe, šaty, boty (mooc krásný)... No každopádně kdo má zájem ať navštíví tento portál, každý si najde to co mu příjde po chuti :))


Tak trochu reklamy pro shop, snad se neurazíte :)

Pokud máte zájem se mrknout na portál tohoto shopu tak : www.sexyvecicky.cz
A pokud je rádi podpoříte tak můžete podpořit na sociální síti Facebook a to : www.facebook.com/sexyvecicky.cz

Darnie

Kouří každý kdo má plíce ...

14. března 2011 v 19:24 | Darnie |  Téma týdne

Kouříš??? Ne..... Ani zdravě???? :D


Dneska lidé kouří pořád není snad nikdo kdo by nekouřil.. .Ovšem milé dámy, ani to "zdravé kouření" není tak zdravé jak se možná zdá.

Pamatuji se, že když jsem byla malá zkoušela jsem kouřit tátovi nedopalky, který odhazoval po dokouření. Jednou jsem nasála kouř a babička mě v té chvíli zavolala, né abych ten kouř vypustila, jsem zadržela dech a utíkala k babičce do kuchyně, kde byla celá rodina. Ovšem mé malinké plíce to nevydrželi a já celí kouř vyfoukla na babičku.. :D To bylo zajímavé, ale rodiče mě jen pleskli a pak si hlídali kam nedopalky hází... Ovšem kouření jsem zkoušela vícekrát.. S kamarádkou jsme si koupili balíček bombonů, ale po cigaretě jsem se málem udusila jak kouřem tak následně bombonama.... A potom jsem už ani nekouřila.... Až teď teď se mi ten enšvar občas i vrací, ale jenom minimálně.
A jaké máte zkušenosti s kouřením Vy?

Vyvrhel.... ??? PARADOOOX

14. března 2011 v 18:52 | Darnie |  Jen tak.... :)

Dnes jsem si přišla jako vyvrhel

Škola, ano ano, je to institut, který je nenáviděn mladistvou populací, a přitom jim tolik někdy pomůže něco vědět.. Mě jako škola taková nevadí... Ale dneska jsem byla vyrhelem. Ve třídě je teď opravdu tuhá nálada..


I like, remix

13. března 2011 v 17:52 | Darnie+youtube.com |  Hudba
Trochu hudby na zlepšení nálady, a trochu nabuzení na školu :D


Kytkožrouti

10. března 2011 v 17:18 | Darnie |  Téma týdne

Odpírat si maso ????

Započala jsem svůj článek takovou jednoduchou otázkou.. Víte, chápu lidi, kteří nejedí maso..Je to jejich svobodná volba.Ale opravdu nepochopim, když rodiče vegetaráni, nutí své děti žít bez masa. To je opravdu blbost. Každý přece ví, že maso jako takové je pro naše tělo strašně důležité.

A co vy? Odpíráte si maso? A co říkáte na nucení dětí do vegetariánství ??


No, trochu krátkej článek, ale snad alespoň se ozvete :))

Vaše D.