.

Vyvrhel.... ??? PARADOOOX

14. března 2011 v 18:52 | Darnie |  Jen tak.... :)

Dnes jsem si přišla jako vyvrhel

Škola, ano ano, je to institut, který je nenáviděn mladistvou populací, a přitom jim tolik někdy pomůže něco vědět.. Mě jako škola taková nevadí... Ale dneska jsem byla vyrhelem. Ve třídě je teď opravdu tuhá nálada..Přišla jsem po dvou týdnech do školy (nemoc, praxe) a nikdo se semnou nebavil... Hezkej pocit.. :) Moje třída vyrazila nedávno do Prahy..Já nejela, byla jsem doma nemocná...Ani moje nejlepší kamarádka nejela.. hold nevyšlo to... Ovšem staly jsme se obě terčem pomluv.. Já paradoxně proto, že jsem chytrá... a moje kamarádka proto, že udělala na poprvé řidičák.. Je to opravdu zvláštní...

Ovšem není to moc příjemné, když si lidi vylívají zlost... Ovšem, nedaly jsme se a byly jsme také nepříčetné :)

Nevim co si o tom myslet, s nikym se mi to nechce rozebírat, a tak si alespoň vyleju srdíčko tady.... :) I když bych se Vám chtěla ještě s něčim pochlubit, ale nechám to na jiný článek... :))

Tak snad jste se měli alespoň Vy lépe... :)

Přeji krásný den

Vaše D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teraxa Teraxa | Web | 20. března 2011 v 21:31 | Reagovat

Holka, tak to bohužel funguje. Lidi, co jsou blbější, pomlouvají ty, co jsou chytřejší a podobně. Tohle je všechno díky žárlivosti. Někdo má něco, co já ne, tak ho pomuvím. Mrzí mě, žes nestihla výlet, ale určitě budete ještě nějaký mít, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama